Skip to main content

Διατελέσαντες Πρόεδροι και πρώην Μέλη

Διατελέσαντες Πρόεδροι της Αρχής

Σπυρίδων Αμούργης, Ομότιμος Καθηγητής Πανεπιστημίου Πολιτείας της Καλιφόρνιας (CSU) (10.02.2006 – 28.04.2010 και 29.04.2010 – 17.01.2012)

Ευάγγελος Κουφουδάκης – Πετρούσης, Ομότιμος Καθηγητής του Πανεπιστημίου Indiana-Perdue (09.10.2012 – 15.09.2014)

Νικολέττα Παϊσίδου, Καθηγήτρια Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (11.12.2014 – 14.02.2019)

 

Διατελέσαντες Αναπληρωτές Πρόεδροι

Κωνσταντίνος Μέμος, Καθηγητής Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου (18.01.2012 – 17.04.2012)

Κλεομένης Οικονόμου, Καθηγητής Τεχνολογικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος Αθήνας (16.09.2014 – 10.12.2014)

Go to top